DO 500 ZŁ ZNIŻKI NA WYBRANE OBRAZY!

Facebook Instagram

  • Czy Ty też jesteś miłośnikiem sztuki? A może po prostu lubisz upiększać swój dom ręcznie malowanymi obrazami? Dzięki naszym obrazom masz szeroki wybór opcji w różnych stylach. Każde z nich jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Marzy Ci się sypialnia w stylu boho, w stylu prowansalskim lub bardziej rustykalna? Brakuje Ci ostatniego szlifu, aby dopełnić wnętrze i wypełnić puste ściany? Zdecyduj się na ręcznie malowany obraz, który w mgnieniu oka zamieni Twoją sypialnię w najpiękniejszy pokój w domu! Wybierz odpowiedni dla siebie motyw w kolorach pasujących do mebli i stwórz sypialnię swoich marzeń. A może myślisz o salonie w stylu glamour? Abstrakcje oczarują każdy salon. Sprawdź naszą ofertę! Ale nie myślmy tylko o własnych czterech ścianach - obrazy to również świetny pomysł na prezent, ponieważ pozwalają nam pokazać naszym bliskim, że wiemy, co lubią i podarować im prezent, który mogą podziwiać na Twoich ścianach każdego dnia.

Technika malarska: akwarela
26.jpg

Akwarela to technika malarska, polegająca na malowaniu przy użyciu farb, które są wykonane z wodnej zawiesiny pigmentów, na chłonnym podobraziu – zazwyczaj na celulozowym lub bawełnianym papierze. Akwarele nie pokrywają całkowicie faktury papieru, lecz pozostawiają ją dobrze widoczną. Z tego względu sama barwa i faktura papieru ma bardzo duży wpływ na efekt końcowy obrazu.

czytaj całość »
Jak suszyć obrazy ?
24.jpg

Jedną z cech wyróżniających farby akrylowe od farb olejnych jest ich czas schnięcia. Czas, jaki farba akrylowa potrzebuje do wyschnięcia uzależniony jest od temperatury i wilgotności podłoża oraz grubości nałożonej farby. Dopiero gdy wilgoć wydostanie się z farby akrylowej, cząsteczki tworzywa akrylowego sklejają się, tworząc warstwę farby.

czytaj całość »
Jak krok po kroku przygotować się do malowania obrazu ?
22.jpg

Na samym początku naszej listy jest idea tego, co chcemy namalować. Pomysłem może być konkretny obraz, np. ilustracja w książce, zdjęcie lub słynny obraz do skopiowania. Z drugiej strony pomysł może być również własnym motywem, choć jest to oczywiście wariant trudniejszy.

 

 

czytaj całość »
Kierunki malarskie - ABSTRAKCJA
18.jpg

Action painting (malarstwo gestów) to styl malowania, w którym farba spontanicznie kapie, spryskuje lub rozmazuje płótno, a nie jest starannie nakładana. Powstała w ten sposób praca często podkreśla fizyczny akt malowania jako istotny aspekt gotowej pracy lub troskę artysty.

 

 

czytaj całość »
Jak pielęgnować obraz ?
16.jpg

Nie jest tajemnicą, że ręcznie malowane obrazy wymagają tej odrobiny dodatkowej uwagi podczas obsługi, czyszczenia i utrzymywania w jak najlepszym stanie. Niezależnie od tego, czy kupiłeś nowe dzieło, czy odkryłeś stary skarb, wiedza o tym, jak o niego dbać sprawi, że pozostanie on wierny temu, jak zawsze miał wyglądać. Zatem jak prawidłowo czyścić i konserwować obraz bez niszczenia powierzchni lub pogorszenia jej wyglądu?

 

 

czytaj całość »
Abstrakcja - co te słowo tak naprawdę oznacza ?
14.jpg

Typowy opis współczesnego malarstwa „abstrakcyjnego” jest taki, że jest to „obraz o samej farbie”. Jej tematyką jest farba, czyli formalne zasady malowania. Twierdzenie to jest bezsensowne: powiedzenie, że obraz dotyczy farby, jest jak powiedzenie, że wiersz dotyczy alfabetu. Wiersz używa alfabetu do reprezentowania słów, które z kolei mogą być używane do przekazywania wiedzy lub wyrażania pomysłów.

 

 

 

czytaj całość »
Technika impasto - popularna technika malowania farbami akrylowymi
12.jpg

Technika Impasto jest bardzo popularna w malarstwie akrylowym Technika ta polega na nakładaniu farby grubymi warstwami na malowaną powierzchnię, mieszaniu i projektowaniu bezpośrednio na płótnie. Tworzy to ekscytujące mieszanki kolorów i struktury. Po wyschnięciu farby zachowana jest widoczna struktura po nałożeniu farby. Dzięki niej obrazy stają się wyraziste, niepowtarzalne i ukazują indywidualny charakter twórcy.

 

czytaj całość »
Farby akrylowe - kreowanie nowych stylów malarskich i metod pracy
10.jpg

W latach pięćdziesiątych szczególnie w Ameryce nastąpił decydujący rozwój w historii malarstwa akrylowego. Odkryto wówczas drobniejsze emulsje i tym samym pobudzono rozwój malarstwa akrylowego. Coraz więcej artystów odkrywało tę nową technikę malarską i pracowało głównie z tym interesującym materiałem. Obrazy, które powstały tą techniką nazywano „akrylami”.

czytaj całość »
Ręcznie malowane obrazy lepsze niż plakaty ?
8.jpg

Wielu tak naprawdę nie wie, czym udekorować lub ozdobić swój dom. Choć oczywiście zdjęcia są świetnym pomysłem, to jednak niektóre grafiki lub plakaty wydają się dość tanie i najzwyczajniej nie wyglądają tak ładnie, jakbyśmy chcieli. Jeśli chcesz powiesić w domu coś bardziej eleganckiego, powinieneś sięgnąć po prawdziwe obrazy.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.