DO 500 ZŁ ZNIŻKI NA WYBRANE OBRAZY!

Facebook Instagram

  • Czy Ty też jesteś miłośnikiem sztuki? A może po prostu lubisz upiększać swój dom ręcznie malowanymi obrazami? Dzięki naszym obrazom masz szeroki wybór opcji w różnych stylach. Każde z nich jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Marzy Ci się sypialnia w stylu boho, w stylu prowansalskim lub bardziej rustykalna? Brakuje Ci ostatniego szlifu, aby dopełnić wnętrze i wypełnić puste ściany? Zdecyduj się na ręcznie malowany obraz, który w mgnieniu oka zamieni Twoją sypialnię w najpiękniejszy pokój w domu! Wybierz odpowiedni dla siebie motyw w kolorach pasujących do mebli i stwórz sypialnię swoich marzeń. A może myślisz o salonie w stylu glamour? Abstrakcje oczarują każdy salon. Sprawdź naszą ofertę! Ale nie myślmy tylko o własnych czterech ścianach - obrazy to również świetny pomysł na prezent, ponieważ pozwalają nam pokazać naszym bliskim, że wiemy, co lubią i podarować im prezent, który mogą podziwiać na Twoich ścianach każdego dnia.

Zwroty

Mają Państwo prawo odstąpić od zawartej z nami umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. W tym celu należy przesłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy w formie wiadomości elektronicznej (e-mail) na adres leh.kontakt@gmail.com albo w formie pisemnej, pocztą na adres: LEH|design, ul. Raciborska 54B/11B, 44-200 Rybnik.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. W związku z odstąpieniem od umowy będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania towaru i przesyłki). Zgodnie z prawem koszty te nie są przez nas Państwu zwracane.

Jeśli rozważają Państwo ewentualny zwrot, to zalecamy zachować oryginalne opakowanie kartonowe oraz niedemontowanie narożników zabezpieczających obraz. W ten sposób ograniczą Państwo ryzyko uszkodzenia obrazu w trakcie transportu.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej ze Sprzedawcą nie przysługuje Konsumentowi, jeżeli przedmiotem świadczenia Sprzedawcy jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (w tym wykonanie rozmiaru na indywidualne zamówienie Konsumenta). 

Zwracany towar prosimy odesłać lub przekazać na adres LEH|design Lehmann Rafał, ul. Raciborska 54B/11B, 44-200 Rybnik, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin ten jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzą się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym wypadku nie wiąże się dla z żadnymi dodatkowymi kosztami. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Formularz zwrotu dostępny jest pod adresem: www.leh-go.pl/strona/formularz-zwrotu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.